Antiaging Bakımı
güzellik salonu

Yaşlanma karşıtı antiaging ile cildiniz güvende! Antiaging kelime anlamı olarak “yaşlanmaya karşı olma” şeklinde ifade edilebilir.
Cildimiz; yaşlanmanın yanında, güneş ışınlarına fazlaca maruz kalma, hava kirliliği, sigara ve stres gibi nedenlerle erken yıpranma durumlarıyla karşı karşıya kalabilir.
Bu yaşlanmayı önlemek için antiaging Bakımı uygulanmaktadır. Antiaging bir tür koruyucu hekimlik sayılabilir.

Antiaging Bakımının Nasıl Yapılır?
güzellik salonu

Antiaging Bakımında kişiye özel program belirlenmesi gerekir. Kişinin ihtiyaç durumuna göre uzman yönlendirmesiyle bu sorun giderilir.

Antiaging Bakımı Kimlere Uygulanır?
güzellik salonu

İnce kırışıklıklar, ciltte solgunluk ya da renk tonu eşitsizliği, göz altı morlukları ve ciltte yaşlanma şikâyetleri olan herkese uygulanabilir. 

Cilt yapısında erken bozulmalar oluşan, bu ve benzeri nedenlerle kendini mutsuz ve yaşam enerjisinden yoksun hisseden tüm bireylere antiaging bakımı uygulanmaktadır.

Antiaging Bakımı Neden Yapılmalıdır?
güzellik salonu

Daha sağlıklı ve genç görünüme sahip olmak, cildin alt yapısını sağlamlaştırmak, gençleştirmek ve onarmak için antiaging bakımını önermekteyiz. Uygulanan antiaging bakımıyla yaşlanma süreci geciktirilir ve bireyin genç ve dinamik bir görünüme sahip olması sağlanır.

Hangi Mevsim Uygundur?
güzellik salonu

Antiaging bakımı için herhangi bir mevsim sınırlaması bulunmamaktadır. Her mevsimde bu bakım şekli uygulanabilir.

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim